PMP Serwis | Maty wejściowe Warszawa wynajem

PMP Serwis | Maty wejściowe Warszawa wynajem

Opis:

Data dodania: 01-10-2018

Jedną z najlepszych na rynku firm oferujących maty wejściowe w Warszawie na wynajem jest PMP Serwis. Jest to przedsiębiorstwo działające w branży sprzątania obiektów od wielu lat, dlatego doskonale zna się na swojej pracy. Przez wszystkie te lata zbierało doświadczenia i dzięki temu obecnie jest w stanie dostarczyć dowolną matę podłogową dla każdej, nawet najbardziej wymagającej instytucji. W ofercie znajdują się zarówno maty klasyczne antypoślizgowe, które najczęściej stosowane są przed obiektami handlowymi i przemysłowymi, jak i eleganckie maty do recepcji, hoteli, restauracji, sal koncertowych i wielu innych obiektów.

W asortymencie firmy znajdują się także maty VIP, które podkreślą prestiż określonego miejsca i sprawiają, że pierwszy kontakt klienta z tym miejscem będzie bardzo przyjemny.

Oprócz wyżej wspomnianych firma ta prowadzi także usługi w zakresie wynajmu mat reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych i przemysłowych. Gwarantuje także, że jej usługi nie tylko będą dla Państwa wygodne, ale także atrakcyjne cenowo.
Informacje:

Nazwa: PMP Serwis

Adres: Andersa 27a

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-159

Telefon: 666 240 600

WWW: https://pmpserwis.com/

Wyraź opinięNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)Podobne firmy

Glassandmore.pl

Bruzdowa 19a

Warszawa

Perfect Project Aleksandra Majsiuk

Al. Armii Ludowej 6

Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina 26

Warszawa

© Copyright 2019 | pryczkowski.com.pl